no-img
فایل باز

مشکلات دانلود - فایل باز


فایل باز
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

مشکلات دانلود


مشکلات احتمالی دانلود :

  1. فایل مورد نظر خریداری شده اما بعد یک روز دیگه دانلود نمیشه ! . پاسخ : مدت اعتبار هر لینک دانلود یک روز می باشد ، اگر از این زمان فراتر رفتید و نتوانستید فایل خود را دانلود کنید میتوانید از بخش سوابق خرید فایل مورد نظر خودتون رو دانلود کنید .
  2. فایل مورد نظر خریداری شده اما بیش از ۳ بار دانلود نمیشه ! . پاسخ : تعداد دانلود هر لینک دانلود ۳ بار می باشد ، اگر از این تعداد فراتر رفتید و نتوانستید و به دلایلی فایل خود را دانلود کنید میتوانید از بخش سوابق خرید فایل مورد نظر خودتون رو دانلود کنید .
  3. خرید کردم ولی رسیدش نیومده به ایمیلم! پاسخ : یا خرید شما نا موفق بوده که در این صورت وجه پس از گذشت حداکثر ۷۲ ساعت به حساب شما باز خواهد گشت ،یا در قسمت Spam ایمیل خود ان رسید را دریافت کرده اید که باید به بخش Spams بروی و رسید را مشاهده کنید و it is Not Spam رو بزنید.
  4. رسید ارسال شده تو ایمیلم ولی لینک فعالی نیست که روش کلیک کنم و دانلود کنه! پاسخ : این بدین معناست که ایمیلی که مشاهده میکنید داخل پوشه ی اسپم هاست،برای رفع این مشکل ابتدا ایمیل را به اینباکس اصلی منتقل کرده و سپس بصورت اتومات لینک برای شما فعال میشود!

در صورت وجود هرگونه مشکل دانلود میتوانید به ما از طریق ایمیل info@filebaaz.ir یا از طریق فرم زیر اطلاع دهید: